Doe mee aan de regentonnenactie

In de herfst valt de meeste regen in Nederland. Een goed moment voor een nieuwe regentonnenactie! Dit keer heeft u keuze uit drie maten regentonnen. Extra leuk: Duurzaam Capelle geeft één regenton cadeau.

Korte, flinke regenbuien… we hebben er vaker mee te maken. En als het regent, dan komt er steeds meer water naar beneden volgens het KNMI. Zeker in de herfst: het natste seizoen. Met een regenton slaat u regenwater tijdelijk op. Zo gaat het water niet direct naar het riool. Dat helpt bij hoosbuien om wateroverlast te voorkomen. Regenwater is goed voor de planten in huis, de tuin of op het balkon. Ook is het gratis water om de ramen mee te zemen.  

Vraag uw regenton aan

Samen met het bedrijf TonTon Regenton organiseert Duurzaam Capelle opnieuw een regentonnenactie voor Capellenaren. U kunt tot en met 19 december één regenton aanvragen. U meldt zich aan door aanmeldformulier op website van Duurzaam Capelle in te vullen. TonTon Regenton installeert de bestelde regentonnen in december, met een kleine uitloop naar begin januari.  

Snelle beslissers maken kans op een gratis regenton

We geven één regenton gratis weg. Vraagt u uiterlijk 30 november een regenton aan? Dan maakt u kans om de aangevraagde regenton gratis te ontvangen. Op maandag 1 december verloten we onder de aanmeldingen de regenton. Na de loting nemen we contact op met de winnaar.

Keuze uit drie soorten regentonnen

Via deze regentonnenactie vraagt u één van de drie maten regenton aan. TonTon Regenton bezorgt de regenton, installeert deze en geeft u eventueel advies. Met deze actie willen we u ontzorgen. U vraagt alleen de regenton aan en stemt met de leverancier af wanneer zij de regenton leveren en installeren. U hoeft niet apart de subsidie aan te vragen. Dat regelen wij voor u. Let op: u krijgt alleen subsidie van de gemeente als u nog niet eerder voor een regenton subsidie heeft aangevraagd. 

Wilt u meer weten over de actie? Kijk dan op de website van Duurzaam Capelle